Klára

Mgr. Klára Bulvasová (homeopatie, čínská medicína)

Klára Bulvasová (nar. 1981 v Praze) vystudovala FHS UK (humanitní studia) a FF UK (jihoasijská studia) v Praze. Žila rok v Indii, kde studovala hindštinu a pracovala jako průvodkyně po Indii a Nepálu pro China Tours.

Absolvovala tříletý homeopatický výcvik na České škole klasické homeopatie a roční postgraduální studium formou pravidelných webinářů u italského homeopata Massima Mangialavoriho (pořádané New England Homeopathic Academy).

Následně se pro rozšíření obzorů vrhla i na čínskou medicínu, kterou studovala čtyři roky na 1. škole tradiční čínské medicíny v Praze. Kromě regulérního studia navštívila i mnoho doplňkových kurzů (např. Kosmetická guasha, Břišní akupunktura, Pulzová diagnostika pod vedením Scotta Towera a Sybill Huessen, akreditovaný kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže a další).

Nabízím holistický přístup, který kombinuje přístupy jak homeopatické, tak i čínské tradice podle individuálních potřeb klienta. Začínám podrobnějším homeopatickým vstupním pohovorem, ve kterém probereme nejen fyzické symptomy, ale dotkneme se podrobněji i psychického rozpoložení. Homeopatie má rozpracovanější přístup k psychickým stavům a čínská medicína zase poskytuje staletími prověřenou empirickou tradici v boji s různými neduhy a také poskytuje účinnou orientaci v provázanosti fyzických symptomů.“